Élvezet és fájdalom, forgatag és magány, mindez egyetlen helyen....

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Chatbox
Discord szerverünk
Sziasztok! A >>connect<< gombra kattintva meghívót kapsz a szerverünkre. Szeretettel várunk!
Legutóbbi témák
Abigail Turner Pént. Május 17, 2024 10:50 pm

Hyung Kim Ryu Vas. Május 12, 2024 3:02 pm

Hyung Kim Ryu Pént. Május 10, 2024 11:19 pm

Chaol Christian Callahan Szer. Május 01, 2024 10:33 pm

Milo Morris Szer. Május 01, 2024 9:19 pm

Luo Ya Szer. Május 01, 2024 8:42 pm

Top posting users this month
Hyung Kim Ryu
Would you be one of my valentines?  Vote_lcapWould you be one of my valentines?  Voting_barWould you be one of my valentines?  Vote_rcap 
Kim Shangjue
Would you be one of my valentines?  Vote_lcapWould you be one of my valentines?  Voting_barWould you be one of my valentines?  Vote_rcap 
Chaol Christian Callahan
Would you be one of my valentines?  Vote_lcapWould you be one of my valentines?  Voting_barWould you be one of my valentines?  Vote_rcap 
Luo Ya
Would you be one of my valentines?  Vote_lcapWould you be one of my valentines?  Voting_barWould you be one of my valentines?  Vote_rcap 
Milo Morris
Would you be one of my valentines?  Vote_lcapWould you be one of my valentines?  Voting_barWould you be one of my valentines?  Vote_rcap 
Abigail Turner
Would you be one of my valentines?  Vote_lcapWould you be one of my valentines?  Voting_barWould you be one of my valentines?  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Szer. Márc. 01, 2023 6:44 pm-kor volt itt.
Music box

Megosztás
 

 Would you be one of my valentines?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Would you be one of my valentines?    Would you be one of my valentines?  EmptySzer. Szept. 09, 2020 9:11 pm



Hudson & Shuu
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

Könnyed esti kikapcsolódásra vágyom, így magam indultam el az éjszakába és egyeztettem előtte Val mesterrel hogy van-e ideje éppen rám. Tekintélyes összegeket hagyok mindig a Cherryben és így jár némi exclusive szolgáltatás, pl hogy vip időpontot kaphatok a domináns partneremnél. Kijövünk egymással, és szobán belül szigorú mester, nem kegyelmez de amúgy jó fej, és mindig  bekrémezi a sérüléseimet, amiket összeszedek. Amik mondjuk nem nagyok de kötelek vagy épp pálcák helyei és jól esik utána egy kis kényeztetés, és mindig elégedetten indulok haza egy két napos pihenésre. Az elmúlt két hétben nem jártam erre, de semmi nem változott igazán. Lényegében mint mindig most is a titkos bejáraton át jöttem ahol a vip vendégek közlekedhetnek.
Feketét viselek és fehér inget, kivételesen szolid a megjelenésem, csak a hajam színes és a sminkem vad, meg a fémek  tesznek különlegessé.
Már üdvözölnek is és kísérnek fel az emeletre ahol Val mesterrel tengetem az időmet és jó pár órán át keményen kényeztet és kifulladva, elfáradva és kielégülten heveredek el a pihenő kanapén, finom krémekkel borítva. Csukott szemekkel pihentetem magam, mikor ajtó csukódást hallok meg és elmosolyodom. Felpillantok Valra és .... ez nem ő. Pislogok egyet mikor meglátom hogy a hely tulajdonosa jelent meg és így kicsit feljebb ülök, a selyemtakaróval eltakarom az ölem hogy ne látszódjak ki, bár... ez inkább csak kényelmi funkció.
- Hudsnnn - mosolyodom el, hiszen nem ismeretlen számomra és cicásan fordulok át hogy rendesen lássam.
- Hogyhogy itt? Valt keresed? Épp zuhanyzik - pillantok el a fürdő felé ahol eltűnt percekkel ezelőtt.  

Hisui Shuusei

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hisui Shuusei

Hozzászólások száma :
19
Join date :
2020. Jul. 01.

Would you be one of my valentines?  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Would you be one of my valentines?    Would you be one of my valentines?  EmptyVas. Jan. 03, 2021 3:39 pm


Hudson and Shuusei.
► Pain and Gain , this is my game► ► ►    Uncensored Version


George, aki dom nevén Val, nem én választottam, ő. De én tudhatom az igazi nevüket is, hiszen…azon regisztrálnak a klubomba. Tudom, hogy elfoglalt, és nem is szívesen zavarom meg, de őt keresik, hivatalos ügyben. Mindenkit végig hívtak, és engem csak végső esetben hívhatnak az asszisztensei, megtörtént ez a végső eset. Nem tudom,hogy mi a probléma, bár sejtem, hiszen azért én is tudhatok ezt-azt. Mert ez az én helyem, efölött a hely fölött én uralkodok. Az én kincsem, amibe nem teheti be a lábát Abigail. Bár gondolom, ha akarná megtehetné. Mégis úgy hiszem, hogy amíg úgy gondolja, hogy ez amolyan saját játszótér nekem, ahol egy kicsit a magam ura lehetek, nem bánom. Nem lehet vélelten, hogy Léa itt dolgozik nálam, ki tudja,hogy miben egyezett meg vele, és lehet, hogy azért kell fedezzem, mert ezt ők így beszélték meg. De emlékszem az első találkozásunkra, mégis annyi mindenen mentem keresztül, hogy mindenkiből a legrosszabbat tudom feltételezni, és igazából… Kevésszer tévedtem. Egyedül Elisiana volt kellemes csalódás, majd Ryu, Ewerett pedig egyenesen maga a megtestesült kiképző őrmester. A közös pont a testvére halála hozott minket össze, a rehabon. De azok az idők szerencsére már elmúltak. Most pedig erős, de apró közösséget kovácsolok a testőrömmel és az asszisztensemmel. Eli is itt van, szerintem az ő poénos oldala tart fent valamennyire, és nem engedi meg azt, hogy elhagyjam magam , és elfeledjek mindent, hogy vannak értelmes dolgok is az életben, mint az, hogy törödjek a másikkal, vagy figyeljek rá. Ha ő nem lenne, szerintem nagyon elvadultam volna.
Megköszörülöm a torkom, amikor az ágyon fekvő hosszú hajú alakot pillantom meg, igazából, nem zavarban vagyok, hanem… nem erre számítottam, nagyjából tudom,hogy mennyi időt szoktak itt tölteni egyes vendégek, és minimum fel kellene öltözve lenniük, mindkettőnek, így is túl sokat várhattam, tekintve azt, hogy mennyire megsürgettek.
Végigsiklik a pillantásom a karcsú alakon, ha nem tudnám, hogy Shuusei férfi, lehet, hogy megütköznék egy kissé, mégis… nem tudom, érdekes most nincs úgy kifestve, egyébként se lenne értelme, mert aki ide festékesen érkezik a szubok közül, a végén festékvászonként távoznak, ha csak nem tisztítják le magukról a sminket.
- Shuusei – biccentek – Valhoz jöttem, sürgős telefonja akadt. Mondd meg neki, hogy feltétlen hívja fel az asszisztensét. – és még udvarias voltam, ahhoz képest, hogy engem hívtak. Kevesen tudják, hogy a második emelet az én tulajdonomban van, de általában az emberek meghagyják alibinek a nevemet, ahol el tudják őket érni, ha nagyon fontos dolguk akadna a külvilágban. Egyébként kissé furcsán ejti a nevem, de nem hibáztatom érte, bár ő érezheti a hibátlan kiejtésem. Ryu miatt még tökéletesebb japánra törekedtem. A pillantásom elidőzik a fiú arcán is, Ryunak is tetszene. Majd megrökönyödve villan a tekintetem, de más nem igen olvasható le az arcomról.
- Meg vagy elégedve a krémekkel, és a fürdővel? – az ajtót a diszkréció miatt becsuktam magam mögött, egyébként is csak én tudok bejönni ide, a kulcskártyámmal, Ewerett, és Ryu. Akiknek mindenhova van belépése.



MADE BY TORIE
Hudson Duncan Payne

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hudson Duncan Payne

Hozzászólások száma :
41
Join date :
2020. Jun. 17.
Age :
32

Would you be one of my valentines?  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Would you be one of my valentines?    Would you be one of my valentines?  EmptySzomb. Márc. 13, 2021 10:44 pm



Hudson & Shuu
The key to abundance is meeting limited circumstances with unlimited thoughts

Felemelkedem egy kicsit és a férfit nézem. Hudson Payne a hely tulajdonosa, legalábbis ennek az emeletnek biztosan az ahogy megtudtam az üzleti értesüléseimből amiket általában csak fél füllel hallgatok, mert nem érdekel igazán az üzlet, bár menne ha nagyon akarnám. De nem akarom egy kicsit sem, és az hogy itt vagyok méltán bizonyítja is. Egy neves üzletembernek aligha illene itt múlatnia az idejét, és most elégedett sajgással nyújtóztatom ki az izmaim, hiszen Val eléggé meggyötört de ez olyan jó érzés volt, és végül nagyon is jól esett elsülni a végén.
Épp csak az ágyékom takarom el ahogy belép és észbe kapok. Néhol még kicsit piros lehetek, de nem érdekel, nemrég végeztünk és a ruhám alatt senki se fogja látni hogy mi történt. Kicsit élhetőbb formába hozom magam ahogy Hudsonra nézek. A villás nyelvem miatt nem egészen tudom tisztán ejteni a nevét de talán ennyi baj legyen. Bonyolult neve van.
- Rendben, megmondom neki. Elvileg hamarosan végez, na már jön is. Val, kerestek szóval hívd vissza Kiarát ha kész vagy - mosolyodom el, hiszen szoktunk beszélgetni is a játékon kívül, és nem hiába kedvelem annyira a férfit. Ki is megy telefonálni így megint kettesben maradunk.
- Nagyon szép a kiejtésed - tűnik fel a gyönyörű kiejtése ahogyan a nevemet mondja, bár szerencsére nem túl bonyolult a nevem és könnyedén kiejthető is. A sajtóban épp eleget szerepelnek a Hisui család tagjai.
- Oh tökéletesen. Igazán elsőosztályú minden és az utójáték is élvezetes a krémekkel. Én is ilyen mentolosat használok otthon a sajgó izmokra. Tudod, izomlázra is jó, nem csak ilyenkor - mosolyodok el, ahogy felemás szemeim ráemelem. Méreget? Csak nem, nem hinném hogy az esete lennék de... nagyon jóképű ezt meg kell hagyni. Olyan klasszikus értelemben vett jóképű hogy a csajok odalegyenek érte és orgazmus érje őket már csak attól is ha ránéznek. Felfigyelnek az emberek rá. Mondjuk rám is, de más miatt és én jókat derülök rajta és nem igazán érdekel az emberek véleménye. Senkit nem a kinézete alapján kell megítélni ezt bőszen bizonygatom, és már eltűnődtem hogy átjelentkezem másik szakra vagy épp párhuzamosan csinálom meg a kettőt. Hm, no life de... Ki tudja?
- Meglepődtél hogy hosszú volt a játékunk? Vallal mindig hosszú de jó - hiszen alaposan ki akarok élvezni mindent. Ezért jövök ide. Na jó, nem minden este de két hetente vagy havonta biztosan. A könnyű szex felejthető, jön és megy de ez.... ezért érdemes ide jönni.


Hisui Shuusei

Inside of me, I will be angel, or a devil

Hisui Shuusei

Hozzászólások száma :
19
Join date :
2020. Jul. 01.

Would you be one of my valentines?  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Would you be one of my valentines?    Would you be one of my valentines?  Empty

Ajánlott tartalom

Inside of me, I will be angel, or a devil



Would you be one of my valentines?  Empty
Vissza az elejére Go down
 

Would you be one of my valentines?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alternatív játékok :: Múlt-